| Euuw a întrebat:

cine vrea sa slabeasca alaturi de mine?love struck Ma gandeam sa formam un grup de cateva fete in care sa ne motivam reciproc. astept propuneri,schimburi de id-uri, orice raspuns happy

16 răspunsuri:
| NorishorPhufos a răspuns:

Norishor.phufos big grin

| Euuw explică (pentru NorishorPhufos):

Eu nu reusesc sa te adaug, incearca tu :scliparici96

| Rebeca21121 a răspuns:

Why not? r.antonya17

Răspuns utilizator avertizat
| Euuw explică:

Haideeeti love struck add scliparici96 si vorbim :*

| Euuw explică:

Promit ca maine va voi adauga pe toate happy de maine regiim :X Noapte buna viitoare slabute :*

Răspuns utilizator avertizat
| NorishorPhufos a răspuns (pentru Euuw):

Hey de ce eu nu te gasesc niciodata on? sad

| llMalvinall a răspuns:

Da sigur de ce nu si asa am pus pe mine tongue cateva kg big grin si singura nu pot sad pur si simplu uit ca tin dieta si sar peste orele in care trebuia sa fac sport laughing

| Euuw explică (pentru llMalvinall):

Add scliparici96 happy

| Inloveee a răspuns:

Haai