| totElodia a întrebat:

(Pt. fete!) Care dintre voi vrea sa slabeasca aproximativ 10-15 kg, sau mai putin?
Lasati-mi mesaj si spuneti-mi va rog in ce situatie sunteti puppy dog eyes. Va spun prin mesaj vreau sa va zic happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Eminem2012 a răspuns:

Eu am 57 kg si vreau sa am intre 48-50.Desi IMC'ul imi spune ca am greutate normala eu am burta marex( si picioare groase.Am incercat detoate ca sa scap de ele.Creme de celulita sport si diete dar nici una na mers si nu stiu ce sa mai faccrying

| Barbie_9607 a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc cam 7 kg. am burtica si picioarele groaseee.e oribil:-s. sper sa ma ajuti, astept mesaj:*

| Roxana_1758 a răspuns:

Bunabig grin...si eu as vrea sa slabesc cel mult 10kg cam 6-7...as vrea sa dau din burtica jos si am picioarele groase sus nu stiu cum sa iti zic sper ca intelegi.cam asta ar fi ''situatia'' meabig grin. ceva ajutor?tongue

| Everything a răspuns:

Buna. as vrea sa slabesc 4-5 kg sa mai dau jos din burtica

| LovelyKitty2 a răspuns:

Sallz eu as vrea am 12 ani 1 metru 62 si 57 de kg

| MyYLife a răspuns:

Hii! Eu as vrea sa slabesc vreo 5 kg nu sunt grasa toti imi spun ca am un corp perfect si frumos dar ma rog nu strica putin sport sau o cura de slabire.Ast msj:d