| Annabella9719 a întrebat:

Este obligatoriu ca check-inul la avion sa-l trag doar la xerox? Nu se poate sa il am pe telefon? Sa-l arat la imbarcare etc?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge si pe telefon. Codul de bare sa se vada clar sa poata fi scanat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți sa îl ai doar pe telefon nu e problema

| Annabella9719 explică (pentru suntserios):

Pe el scrie sa fie printat.

| wpetterssone a răspuns:

Se poate și de pe telefon, dar ca metodă de siguranță, poți să-l printezi.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Ei au nevoie de codul de bare. Il pot scana si daca-i pe telefon, nu cred ca-i neaparat sa-l ai printat. Nu stiu daca asta difera in functie de companie.

| anais13 a răspuns:

Îl poți arată și de pe telefon. Pentru a fi 100% sigur, poți intra pe pagina companiei pentru a citi despre politica lor, sau poți sa le dai un email și sa ii intrebi, asta ar fi cel mai sigur:*