| DeliaCute a întrebat:

Este un băiat in clasa cu mine care tot timpul sta aproape de mine,se uita la mine in ore si îmi face cu ochiul,ridica din sprâncene si îmi trimite pupici(in ora pune buzele in aer ca si cum m-ar pupa,eu ii trimit la fel ). Vorbim in pauze,prin biletele i-am zis ca e atractiv. Ne fugarim,ne jucam si glumim. Vine la banca mea in pauze, ma întreabă ce fac, se pune lângă mine.Toată ora îmi face cu ochiul si îmi zâmbește. Ce simte el pentru mine?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simte ca vrea sa faca 18 ani ca sa fiti impreuna, cand veti fi majori o sa faceti multe prostii impreuna.

| DeliaCute explică (pentru mgtow):

laughing mai am pana atunci...am 14

| mgtow a răspuns (pentru DeliaCute):

Nu e mult 4 ani.

| neutrino a răspuns:

Fa-i si tu cu ochiul si ridica din sprincene. Ii poti da si un pupic, dar atentie, sa nu-l sperii!

| DeliaCute explică (pentru neutrino):

Am făcut deja asta...dar pe obraz sau așa in aer cum face el? Așa cum face el am făcut, el zâmbește după ce fac asta.

| neutrino a răspuns (pentru DeliaCute):

Inseamna ca este prea mic pentru fapte mai mari.

| DeliaCute explică (pentru neutrino):

laughingDoamne...nu vreau așa ceva. Nu vreau sex! Vreau o relație pentru ca țin la el si il plac

| neutrino a răspuns (pentru DeliaCute):

Cine a vorbit de sex, in afara de tine? El este atat de mic pentru dorintele tale, incat nu este capabil sa te invite la un suc si sa te pupe cu adevarat.

| Lothar a răspuns:

Dragoste de adolescenti care dureaza 2 saptamani, o prostie, mai sunteti si colegi.
De obicei in astfel de cazuri, te duci la el si ii spui replica adolescentului "vrei sa stai cu mine?"
E foarte subtil, doar spune i ceva daca ti place de el altfel gaseste alta

| DeliaCute explică:

Vreau sa stiu ce simte el pentru mime, daca totuși simte ceva...

| stefaniaaaaaaaa a răspuns:

Asa imi face si mie un coleg dar poate simte ceva pentru tine sau face din gluma