| hatze a întrebat:

eu am 16 ani si as vrea sa apuc sa invat ptru scoala de soferi sa fiu mai bine pregatit nu stiti unde gasesc chestionare auto de dowloadata?

Răspuns Câştigător
| santy a răspuns:

Salut! intra pe www.drpciv.ro faci cont si dai sub poza aia din stanga jos la teste online auto si sunt exact chestionare ca la examen bafta!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În doi ani de zile legislația se va mai modifica, este prea devreme!
Pa, pa.

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw