| AndreeaMihaelaD a întrebat:

Hei! La canto se poate duce oricine? Adica si cei fara voce? Am inteles ca oricine se poate duce la canto; ca si cei fara voce pot lua lectii si isi pot face vocea frumoasa. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| xXxRadu a răspuns:

La lectii de canto da pot merge toti cu ureche muzicala, dar la un liceu de arte unde se studiaza muzica desenul sculptura si restul se da proba...Dar atata timp cat platesti lectiile de canto mergi si daca ai voce si daca nu laughing BAFTA!

1 răspuns:
| Angie95 a răspuns:

Da asa este. Bine, acum nu toti care sunt afoni si care au visat noaptea ca vor sa se duca la canto, se si pot duce. Dar se pot perfectiona. :*