| SaRRaMea a întrebat:

Buna TPU.Eu am un telefon Nokia C2-03 si il am de 2 luni, nu este de la un Second, este cumparat si este nou nout. Cand eu am incarcat intr-o zi sa bag o tema noua imi da niste erori, adica tema este doar pe jumatate pusa, adica unele chestie din telefon sunt de la vechea tema, nu stiu cum sa explic mai exact. Cand am vazut ca nu a mers am bagat inca alte 3 teme si tot la fel. Am luat temele de pe un site foarte bun pentru telefoane si nu imi merge nici o tema.Cine imi zice motivul dau FUNDA + vot.

1 răspuns:
| PS3 a răspuns:

Fa ti cont de Nokia store si da un mesaj cu linkul temei de pe pc si intra in telefon sa downloadezi tema, daca ai net pe mobil. incerarca de pe zedge.net daca tot nu iti merge