| dede_3946 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un nou telefon, un Nokia E71, este nou-nout cumparat din magazin si am o problema...cand am vrut sa instalez alte teme in afara de cele pe care le are telefonul in memorie nu am putut, imi da eroare.Am incercat foarte multe site-uri cu teme pentru nokia dar nici o tema nu a mers. Ce as putea face? Oare are telefonul o problema? Am uitat sa precizez ca telefonul este cumparat din Anglia(daca are vreo importanta).

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil este o eroare de certificate.Incearca sa intrii la Setari sau control panel - aplication manager - acolo dai options - settings si de acolo debifezi ca certificatele sa fie verificate online si sa permita sa intaleze orice software.Sau sa dai data telefonului in spate cu 2 3 ani pana cand instalezi temele. Poate functiona si asa.Bafta!