| PixCuGel a întrebat:

Buna tpu.Eu cam jumatate de vacanta am muncit la mamaia mea si am strans cativa banuti si vreau sa-mi iau un telefon HTC cha cha.Dar nu am bani pentru unul nou din magazin.Si am tot cautat pe net si am gasit cateva oferte pe un site okazii.ro.Anunturile sunt multe si le-au postat diverse persoane din toata tara.Intrebarea mea este Daca fac comanda voi primi produsul dorit? nu am m-ai facut niciodata nu am facut comanda pe net la nimic.Produsele sunt la mana a doua si nu au factura si nici garantie. EXista posibilitatea sa imi trimita altceva decat telefonul dorit? Adica sa fie teapa?

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ai muncit juma' de vară pentru o bucată de plastic la mâna a doua?

| alitzzy a răspuns:

Eu folosesc Clixsense pentru bani de buzunar. http://csl.ink/tHu
Dai click pe reclame sau completezi oferte/ chestionare.

Pentru varianta locala folosesc viespar ( http://www.viespar.ro/? reff=554b482384b0f025a9131807dbd48d41 ), unde ai task-uri. Ele sunt chestii de genul: cauta pe google, da-i un like/ +1, deschide paginile pentru a le creste audienta etc.