| Cocki a întrebat:

Buna TPU Eu inainte ma uitam la The vampire diaries. Aseara am visat ca aveam sange in fosrma de bob la inchieietura mainii si l-am,, mancat " cand sa-l,, mananc" canini s-au lungit si au intrat in inchietura. Apoi m-a usturat un pic si m-am panicat. In vis chiar stiam de film. Eram constienta. Ce credeti ca inseamna. Dau fundita :*

5 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Inseamna ca te-ai uitat prea mult la filmu ala si ai inceput sa visezi ca faci parte din el.

| Yuliana17 a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat si la fel,eram constienta si,stiam de filmul pe care il vazusem ultima oara [horror]. Incearca sa nu te gandesti dupa terminarea filmului la sange, demeoni etc mai ales inainte sa te bagi la somn ca nu cumva sa mai visezi. Oricum nu trebuie sa te sperii s-a intamplat odata, pana la urma este doar un vis.Eu mai stiam ca daca visezi sange inseamna boala, pradare, iar daca acesta curge inseamna ca vei face avere.

| cocosweet a răspuns:

Si eu ma uit la the vampire diares...si prietena mea avea si ea vise la fel! nu este un motiv de speriet deoarece este doar un serial si dupa parerea mea, nu exita vampiri. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da...ne-a explicat noua odata profesorul de biologie ca atunci cand ne uitam la ceva si ne,, impresioneaza" foarte mult visam acel lucru deoarece ramane,, neuronul in functiune" big grin

| simpluIonut a răspuns:

Da esti vampir clar! ai grija de tine:*rolling on the floor