| MihaiSurdu a întrebat:

Salut! Am nevoie de o explicatie. Ce inseamna atunci cand visez ca merg cu trotineta electrica?
Saptamana trecuta am visat ca aveam 2 trotinete, ma uitam la ele pe urma ma plimbam prin padure un pic si gata. Iar aseara am visat ca eram pe o trotineta neagra cu lumini albastre si ma plimbam cu ea prin sat pana am ajuns in centru. Acolo nu mai tragea si gasisem o statie unde o puteam incarca, inseamna ceva rau?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca te gandesti in timpul zilei prea mult la trotinete.

| StoicAnalysis a răspuns:

Da, esti vestitorul de rau augur pentru oamenii cu trotinete. Acum ai prevestit necazul pentru cei care au trotinete.

| Miruna333 a răspuns:

Visele nu inseamna nimic, oamenii le-au atribuit interpretari, dar fara vreun sens