| alinutzalove a întrebat:

eu o sa ma duc intr-o excursie de 2 zile 28-29 mai, si vreau sa le fac colegelor niste farse... dar nu stiu...ma ajutatii. dauu funda

Răspuns Câştigător
| mariaaaaa a răspuns:

1. Poti sa lipesti o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in afara pe trotuar! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar. Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l consume!

5.In timp ce doarme cineva pune intr-o farurie mai multe hartii, du-te in fata lui, da-le foc si striga tare dupa ajutor. Cu siguranta va fi o pacaleala pe care nu o va uita prea usor!

6.Lipeste-i prietenului tau pe spate o banda anti-furt. In momentul in care va incerca sa iasa din magazin o sa declanseze alarma.

7.Pe 1 Aprilie poti sa bagi in cutia postala a prietenilor o scrisoare facuta frumos (stampilata) in care ii s-a suspendat permisul si ca este cercetat penal pentru omor.

8.Pe 1 Aprilie poti sa bagi in cutia postala a prietenilor o scrisoare facuta frumos (stampilata) prin care sa-i anuntati ca fiica/ fiul lor va fi exmatriculat intr-o saptamana si ca sunt obligati sa se prezinte la scoala in data de XX. XX. 2009 la ora XX pentru o sedinta cu directorul.

9.10.11.12.O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta! 11. Mai poti pune ulei pe gresie 12. Sa schimbi iala la usa 13. Sa dai foc la o hartie, cand cineva doarme si sa strigii cat te tine gura focccccccccc!

1 răspuns:
| AnnaMarrria a răspuns:

In 2 zile nu ai ce sa faci... dc nu te duci in tabere de vara? sa stii ca o sa fie nasol.ptc pleci dimineata si ajungi seara apoi te culci si apoi mai vizitati cate ceva si te-ai intors acasa.dar... multa bafta! si chiar nu ai ce vfarse sa faci decat din alea nasoale cu pasta de dinti>>>