| NastaseAlina a întrebat:

Eu pe data de 16 iun am banchet. Si nu stiu ce rochie sa-mi cumpar crying(... aveti vreo recomandare pentru mine?(Asta avand in vedere ca eu am 1.65 h si 60 de kg, sunt mai creola si am parul castaniu inchis ). Dau funda big grin celui mai bun raspuns si vot pentru alte pareri

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Avand in vedere ca esti putin mai plinuta, asa banuiesc, din cate ai spus, o rochie mulata nu ar fi tocmai potrivita.
La fel si pentru fetele slabe care vor sa-si ascunda formele mult prea mici, sau pentru fetele mai plinute care vor sa-si ascunda formele mult prea mari:)))), rochia perfecta, este de genu' asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Adica,dupa cum vezi, e putin mai larga, stil princess, dar e geniala:X

Eu cand am avut banchetu' imi amintesc ca am avut o rochie de genu' asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dupa cum vezi, sus are ''sutienu'' ala stil corset, iar jos coboara mai larguta, in stil printesa:)))
Iti amintesti cum erau rochiile alea din desenele animate? =))
Ceva de genu'.
E geniala:X
Eu am avut pe turquoise.

Deci, stilu' asta e perfect:)
Gen :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Mna,si tu poti alege o culoare d-asta mai vie. Poza cu rochia neagra e doar ca sa intelegi putin la ce stil de rochie ma refer eu:)
Poti alege turqouise,albastru,verde,mov,roz cu o alta culoare,negru sau alb.
Pentru ca sincer,o rochie roz arata mult prea pitzi:)))

Si eu sunt mai creola, ca tine, si consider ca e o calitate:)
Adica, orice rochie d-asta gen albastru electric, verde, arata perfect pe un ten d-asta mai bronzat:)

Succes :*

| NastaseAlina explică (pentru LoveForShania):

Multumesc foarte mult ExpertainFrumusete love strucklove strucklove struck

| LoveForShania a răspuns (pentru NastaseAlina):

Oricand :*:*