| nykol112 a întrebat:

Buna TPU happy
eu pe facebook am un nume "nyko si atat" bine nu stiu ce e rau in asta nu mi se pare de pitipoaca dar vreau un nume alternativ
mai funny nu stiu gen "zozole" sau din astea

3 răspunsuri:
| Ahead a răspuns:

NU ti... happy
Eu iti recomand sa iti faci cont cu numele tau personal asa te pot gasi mai multe persoane daca iti faci cont cu un nume fictiv va fi mai greu sa te gasesasca prieteni, apropiati, rudele etc

| RyuzakiSan a răspuns:

Pune mai bine numele tau, cea mai buna alegere. Restul e can-can.

| cristinaXOXO a răspuns:

Mai bine iti pui numele intreg, decat aiurelile astea. Facebook nu este HI5.