| DeeaSixx a întrebat:

Buna TPU eu stiu sa desenez foarte bine si as vrea sa ma duc la liceul tonita dar bunica mea si mama zic sa ma duc la un liceu mai bun unde se face multa matematica. iar eu vreau sa ma duc ori la tonita ori la al.i.cuza. voi ce ziceti? vreau o parere. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Ðianna a răspuns:

Tonita happy pentru ca iti place ce faci,pentru ca faci foarte bine ceea ce faci, si pentru ca trebuie sa iti urmezi visele, sa incepi sa iei singur/a decizii si hotarari in favoarea ta happy nu da cu piciorul unei sanse...nu se stie daca o mai reintalnesti happy ai grija de tine, te-am pupat love struck

4 răspunsuri:
| Anabella01 a răspuns:

Draga mea prietena du-te ca vin si eu dupa tinelaughing. pe bune nu glumesc vin si eu

| Andreea_6029 a răspuns:

Stii. cel mai bine e sa faci ceea ce iti place. Desigur, ii poti asculta si pe ai tai. De exemplu eu sunt la liceul Economic. Initial nu am vrut acolo, eu voiam Pedagogic dar ai mei mi-au zis ca e mai bine, e programul usor, si aveam toata ziua libera fiind de dimineata. Acum nu as mai pleca de acolo. Imi place foarte mult. Parerea mea e sa mergi pe ceea ce iti place, plus ca matematica este foarte grea! Succes :*

| jessica_2443 a răspuns:

eu cred ca ar trebui sa mergi unde iti place si unde crezi ca ar fi mai benefic pentru tine...:*winking

| Iulian_7848 a răspuns:

Du-te unde iti place nu face mama ta sau bunica liceul in locul tau eu zic sa te gandesti eu nu zic sa te duci sau sa nu te duci trebuie foarte multe cursuri dar totusi zic sa te duci la matematica daca te pricepi si sa ramana desenatul ca muzica mie un hobbywinking