| Andrei3097 a întrebat:

Imi place foarte mult sa desenez, o am si cu matematica, mai ales cu geometria si as vrea sa dau la arte dar nu la liceul Tointza.As dori sa merg la un liceu cu profil arhitectura.Multi zic Socolescu dar cand dau sa caut pe goole informatii imi apare ca este colegiu(facultate). As vrea sa stiu daca chiar este colegiu sau daca este liceu.

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Esti din Ploiesti nu?

| Andrei3097 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Nu din Bucuresti de ce?

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Andrei3097):

Aaa. eu sunt din Ploiesti, te-am intrebat pentru ca si noi avem un liceu Toma Socolescu!