| Daniely a întrebat:

Am o problema care ma kinuie visez de 4 zile la rid un prieten bun viesez ca ma cuprindea ieri am visat ca m-a sarutat pe obraz a plecat si apoi m-am sculat a fost un vis minunat iar azi am visat fostul meu prieten care si-A cerut scuze ca m-a inshelat si eu pe nevrute l-am iertat ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| AlexandruGabriel a răspuns:

Ca nu ai avut sa ii spui prietenului bun ca il doresti ca pe un iubit, si iubitului tau care te-a inselat ca nu te merita si e un dobitoc!

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Inseamna ca te trezesti nu ca te scoli.

| AlexandruGabriel a răspuns:

Cineva a bagat strambe intre voi asta e clar, ar trebui sa ii dai o intalnire sa vorbesti deschis cu cel ce s-a intamplat! Succes.

| Daniely explică:

Mh. am o mica problema care imi strica mereu dispozitzia. cunosc un baiat pe care il plac mult. el m-a socoate draguta.e mai mare decit mine are 19 ani. a spus tuturor ca sunt prietena lui asa ca in gluma... tzin mult la el.dar in ultimult timp imi ignora mesajele si nu ma ia in seama. cred ca un prieten cu care m-am certat si cu care se cunosc i-a spus ceva de mine si acum ma neglijeaza. ajutati-ma va rog sunt disperata...

| Daniely explică:

Mm.oricum mersi...