| esthersweets a întrebat:

Eu sunt noua pe aici si nu prea stiu regulile, dar am sa postez o intreabare(fie ce-o fi). Deci e tipul asta la scoala si ummmanul trecut intr-o excursie, am aflat ca-i place mult de mine(chiar nu stiu de ce ca nu-s fff frumoasa). Ma intrebat daca sa stau cu el si eu i-am spus ca nu pot(adevarul era ca numi placea de el ca era cam inalt -.-"). Dar acum de cand a incepu scoala nu stiu, imi vine sa ma uit la el tot timpul si el intoarce capul cand ma vede(cam ciudat). Acum am aflat ca sta cu una si cea mai dezgustatoare faza e ca i-am vazut hi5ul(al lui, mai bine zis el mi-a lasat comentariu sa i-l "verific") si avea 2 imag in care se sarutau(mi-a venit sa lesin in fata calculatorului). Mda si acum nu stiu ca parca as vrea sa stau cu el da sa-l mai si omor in acelasi timp(gelozie nu?). desi totusi o prietena(cea mai buna prietena a lui) mi-a spus ca el i-a explicat ca tot lui inca ii place de mine...Nu stiu ce sa mai zic. Sfaturi?! Pleaseeeeee... Ț_Ț

1 răspuns:
| larysuk_2476 a răspuns:

Doamne saracuta de tine. Uite deci eu cred ca el ink te place dar chestia asta vrea sa ti-o fac in ciuda ca nu ai stat cu el... Iar daca te intalnesti cu el pe undeva prin timpul liber cu prietenii sh e sh el cu gagicutza date si u la unu mumos, nu stiu lupta contra focului cu foc sa vezi cum se arde baiatu. Iar daca cea mai buna priertena a lui ti-a spus eu zic so crezi totusi, mai ales daca e sh prietena ta(sh macar daca sti ca nu vrea sa te amageasca). Cam asta ii sfatul meu acum vezi ce faci sh pe la scoala daca cumva esti in clasa cu el mai stai sh u pe langa el, comportate mumos cum te-ai comportat in excursie(excursie ai zis nu?) cu el poate poate iese ceva...