| Asuganni a întrebat:

eu trebuie sa duc niste bonuri la scoala si doamna dirigintă mi-a spus ca nu trebuie sa scrie in bon bauturi alcoolice, cafea sau tigari. Si am un bon in care scrie bere fara alcool. Oare merge? este tot in categoria bauturi alcoolice daca nu are alcool dar este bere? a spus sa nu scrie bere, dar nu are alcool. nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Daca nu merge, te duci la un magazin alimentar si ceri unul. Nu e mare problema, se rezolva.

| Asuganni explică (pentru christall):

Heii va multumesc pentru raspunsuri, faza era ca nu trebuia sa scrie nici bere fara alcool si nu aveam voie sa ma duc la magazin sa iau altul ca m-a pus sa le lipesc pe o foaie si daca le dau nu am voie sa le iau inapoi si sa le modific. Dar a sters doamna acolo cu o pasta corectoare unde scria bere fara alcool si s-a rezolvat, oricum va multumesc!

2 răspunsuri:
| maria567biebs678 a răspuns:

Nu cred ca este vreo problema