| anonim_4396 a întrebat:

fac 14 ani, sh am 1.70m.multi din prietenii mei au crescut doar pana la 14 ani.credeti ca o sa mai cresk? tatal meu are 1.80m iar mama 1.75.sh am calculat aia(inaltimea tatalui+inaltimea mamei-13cm)impartit la 2 sh mi-a dat 1.71mthinking

3 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Pai asa se calculeaza la baieti.eu is fata:p

| Shake a răspuns:

Ti-a dat bine. Si eu cred ca nu mai cresti. Daca asa, cresti 1 cm, dar nu se v-a observa mare lucru.
App: @MaGicElEmEnt: si eu am calculat si mi-a dat 171 straight face. Nu stiu ce greseli ai facut tu, dar anonimaa20 a calculat bine
Bft!

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Ok deci am calculat eu pentru tine si mie mi-a dat 1.84m happynu stiu cum ai calculat de tio dat gresit mai incearca sa calculezi din nou (180+175+13impartit la 2=184cm)happy Funda?