| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Buna TPU... Fratele meu o sa ii faca un ursuletz cadou prietenei lui..si ar vrea sa ii scrie un biletel langa, in care sa scrie ca acesta ii va tine locul cand el nu va fi langa ea..bla bla. chatterboxhee heem-a rugat p mine sa il ajut sa il formuleze cat mai frumos dar acum sincer nu imi vine nimic in minte... poate ma ajuta cinevapuppy dog eyes

cel mai frumos mesaj formulat funda+vot:*:*

1 răspuns:
| DanielaMaria22 a răspuns:

Eu iti daruiesc acest ursulet pentru zilelel in care eu nu voi fii langa tine, ca sa iti aduci aminte de mine in orice moment.