| mikishor92 a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu si as vrea sa ii fac o surpriza, am rugat prietenii sa imi scrie pe o coala urmatorul mesaj :

(dragostea mihaelei pentru tine este atat de mare incat a ajuns pana la noi )

si jos sa scrie orasul unde se afla in momentul acela, i-am rugat sa ii faca o poza si sa mi-o trimita. Vreau sa ii fac un colaj video pentru ziua lui.
Credeti ca ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce crezi tu ca te-am putea ajuta?
Vrei sa strangem noi pozele sa-ti facem colajul, sau crezi ca esti in stare sa-l faci si singura?

| mikishor92 explică (pentru Violleta2022):

Eu aveam nevoie doar de o poza nu de întreg colajul...

| Violleta2022 a răspuns (pentru mikishor92):

Tot nu am inteles ce vrei tu de fapt de la noi?
Sa-ti contactam prietenii, sa vorbim noi cu ei, ca sa-i convingem sa-ti trimita pozele?
Din pacate, noi nu-ti cunoastem prietenii si nici nu avem cum sa-i convingem, fiecare are bun simt si daca vrea sa te ajute, o va face, daca nu vrea, se va face ca a uitat sau ca nu-i de gasit.
Invata sa-ti rezolvi singura lucrurile personale, fara sa rogi lumea sa le faca in locul tau. Nu toata lumea accepta ideea sa-ti faca favoruri, probabil de aceea te ignora.

| cristimihailov a răspuns:

Cumpara-i niste catuse si roaga-l sa-si imagineze cum le veti putea folosi.

Lasa pozele, ca se vor ingalbeni.

| cristimihailov a răspuns:

E mai bine sa ai amintiri de care sa iti fie rusine sa le povestesti in public happy

| Mihaelablabla a răspuns:

Cred ca daca postezi aceasta initiativa pe un grup de Facebook - Tumblr, Tineri, etc vei avea mai mult succes!