| Miina a întrebat:

Buna TPU.[FUNDA].
Vreau sa-mi schimb look-ul dar nu am idei.Nu vreau sa ma mai tund.
Sunt satena[bretonul intr-o parte si parul putin filat]. am ochii verzi, am fata ovala si cam atat. Ma imbrac mai mult in blugi, jeansi. tenesi, etc. Daca aveti vreo idee va rog sa o impartasiti cu mine.Cat mai multe cu atat mai bine.Multumes anticipat!
[scuzati >categoria:"]

Răspuns Câştigător
| maiamoniblueberry a răspuns:

Pai ai putea sa incerci ceva cu parul, azi drept, maine ondulat, poimaine strans etc... Si acelasi lucru ai putea sa faci si cu vestimentatia, incearca sa porti niste camasi (cu motive florale) cu cureluse subtiri, balerini.
Sper sa gasesti un stil care sa te avantajeze.:*