| Static a întrebat:

fundita! Cat costa un aparat dentar transparent fix dar si mobil? Pretul pentru fiecare. Care ar fi mai bun? mai eficient? big grin, multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Marialy a răspuns:

650 lei acelasi aparat imi pun eu: transparent fix si mobil

1 răspuns:
| JustMelavJustMe a răspuns:

The best?
Dintre toate cel fix si vizivbil fiindca este eficient si mai ieftin. In niciun caz cele mobile deoarece cele fixe sunt mai parctice.; Cele fixe mi-au fost recomandate de d-na dentist si asa am ...fix si vizibil. Insa toti imi spun sincer ca imi sta bine cu aparat dentar si nu deranjeaza pe nimeni! Deci stai linistita...doar la inceput e imi rau si dupa ai sa vezi ca te obisnuiesti. Are o fata mobil si zice ca regreta ca si l-a luat trebuie sa aiba grija de el mai multa decat trebuie sa am eu. Eu trebuie sa fac ce faceam inainte adica sa ma spal pe dinti.