| Amalia a întrebat:

Buna TPU wave

Este un baiat nou la noi in sc, cls a 8-a. Eu sunt cls a 7-a, dar am un frate in clasa a 8-a. Si merg mai des pe la el, pentru ca ne intelegem ff bine.big grin. Si tot timpul cand merg pe la ei prin cls el vine si se mai baga in seama cu mine, eu la inceput nu prea ill bagam in seama, dar de la un timp, nici nu prea mai merg la ei in clasa, si stau mai mult pe coridor, si am obs ca vine si el pe coridor, si incepe si vorbeste cu mine, uneori.Alteori sta si se uita la mine, mai imi zambeste.Azi,de exemplu cand am fost la fratele meu in clasa, stateam la calorifer, si el manca, si i-am zis : ma numai manca ca ye ingrasi(in gluma), nu te uiti la mine ce grasa sunt? Si el a zis : cee:O, tuu?:O, grasa? ma facii sa rad, uite-te la tine ce corp frumos ai, si atunci m-am inrosit, si i-am zis mersi. Si cand am plecat i-am zis la fratele meu, ceau si el a strigat dupa mine, ceauuu. Si l-am salutat si pe el.

Ce credeti? Ma place? Funda pentru cel mai inteligent comentariu.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Da eu cred ca te place,sau este prieten bun cu fratele tau? Si face asta doar ca este prieten cu fratele tau? Desi eu cred totusi ca te place,dar nu ineaparat ca s-a indragostit de tine, ci la faptul normal ca ''te place''.Mai bine ai mai astepta si ai vedea daca te place sau nu, urmarestei actiunile mai mult timp.

1 răspuns:
| sory_1939 a răspuns:

Sigur