| Otilikaa a întrebat:

HELP va rog! deci eu cu vara mea am rezervat un apartament pe o noapte si acolo vom dormi,dar in timpul noptii vrem sa mai iesim undeva problema este ca mama crede ca eu dorm la vara mea si poate sa ma sune sa ma intrebe unde sunt si sa-mi spuna sa o sun de pe tlefonul fix sa vada daca sunt la ea, ea mereu face asa...ce sa fac? o idee va rog
funtita

2 răspunsuri:
| criss94 a răspuns:

Stai la vara ta pina mai tirziu si apoi o suni si ii spui ca te duci sa dormi( ca esti ft obosita ) big grin poate va functiona

| Ooopss a răspuns:

Inainte sa plecati spune-i verisoarei tale sa scoata cablul din spate al telefonului fix, iar apoi ii spuneti mamei tale ca nu functioneaza!laughing