| Nadiiii a întrebat:

http://www.facebook.com/events/425324520842990/ pe pagina asat in stanga scrie invitati adica? nu inteleg Funda cine poate sa imi explice

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Este un eveniment pe facebook pe care l-a creat o persoana. Acele persoane sunt invitate si de cel care a creat evenimentul si de alte persoane; si tu poti invita. (Iti poti invita prietenii de pe facebook.)

3 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Adicka persoane care au fost invitate

| Nadiiii explică (pentru alin567):

Si de cine au fost invitate Michel Telo? asta ma intereseaza

| alin567 a răspuns (pentru Nadiiii):

Asta nu mai stiu asteapta un raspuns mai complet

| Alexandra7201 a răspuns (pentru Nadiiii):

Este un eveniment pe facebook pe care l-a creat o persoana. Acele persoane sunt invitate si de cel care a creat evenimentul si de alte persoane; si tu poti invita. (Iti poti invita prietenii de pe facebook.)