| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Iarna asta m-am ingrasat foarte tare, iar acum vrea sa slabesc pentru aceasta vara. Cam pana prin august vreau sa slabesc 10 kg. Ma puteti ajuta? Adica sa imi spuneti ce exercitii sa fac, ce sa mananc. Daca puteti imi dati si niste site-uri ajutatoare. Orice.
Multumesc mult!

1 răspuns:
| LinaCatalina09 a răspuns:

Incearca sa maninci la ora, cite putin si de toate. sa nu exagerezi, desigur mincare usoara. http://www.youtube.com/watch?v=WAIM5nnyDBc si in fiece zi cite 15 minute de exercitii la abdomen. ) succes!