| Noonee a întrebat:

Idei pentru farse va rog. Vreau sa-i fac iubitului meu multe farse. M-am mutat cu el si vreau sa-l terorizez( nu e nici o problema e la fel de "handicapat" ca mine big grin ) Funda pentru cele mai tari idei. Mersi

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu as fii ofticata vreo doua zile si apoi i-as spune xu o fata serioasa, ca o confesiune: iubitule, sunt insarcinata!

Răspuns utilizator avertizat
| CristiSatmaru a răspuns:

Pai poti:
1.cand doarme sa-i desenezi ceva cu markerul pe spate(asta daca nu se trezeste rapid)
2.sa ii pui mustar in pasta de dinti
3.sa ii bagi periuta in wc si sa filmezi si chiar atunci cand se spala cu ea, ii arati video-ul
4.sa ii pui un ou in adidas(cam nasoala asta)
Cam atatea imi vin acum ^^

| Noonee explică (pentru CristiSatmaru):

4 o sa o fac. Mai vreau idei si dupa aleg care sunt cele mai tari. Mersi oricum

| maari234 a răspuns:

1.Cand se uita la televizor, mai cumpara o telecomanada identica si schimba programul in momentul culminant.(daca se uita la meci, farsa asta e tare)
2. Poti schimba iala de la usa ca sa nu mai poata intra cand vine acasa.
3. cand e plecat de acasa, suna-l si spune-i ca il cauta politia pentru ca e suspectat de crima. Dar ca sa para mai real plangi la telefon (poti rezolva cu ceapa).
Succes!