| deadeutza a întrebat:

Hwi TPU am o problema sambata merg in excursie si pot sa zic c a sunt numarul unu la farse dar acum nu mai am ideei si vreau niste farse mai tari! Aveti idei? cea mai tare a fost sai coasem cu ata de perna si sai lipim cu scoci

Răspuns Câştigător
| Claudia_6845 a răspuns:

Ooo, sunt ogramada, stiai ca daca ai bagi un deget unei persoane in apa in timp ce doarme va face pe el? Eu nu am aflat de la un coleg, cand am fost in tabara noaptea ne speriam, eu doar am pus putin mana pe colega mea si ea s-a speriat asa de tare incat a cazut din pat si multe alte poante

1 răspuns:
| mgvr a răspuns:

Pasta de dinti pe clanta?, cos de gunoi pus pe usa intredeschisa?, ai fardat baietii?