| BlueRel a întrebat:

ieri am dat inchidere fortata la PC si cand am vrut sa-l aprind mi-a aparut ceva ( Start windows Normally) si mai multe lucruri dupa ce sau scurs cele 30 de secunde imi apare ca se incarca insa imi apare ceva cu albasru care dispare repede si o i-a de la capat.Ce pot face?sad
Fundita

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Inainte sa-l duci la reparat, fiindca problema asta apare deseori, incearca sa intri in Safe Mode - daca nu stii, poti chema pe cineva care se pricepe. Nu este tocmai ceva care necesita reparative. Succes!winking

3 răspunsuri:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu te lua dupa ceilalti si eu am problema asta cateodata dar eu l-am rezolvat din bios(nu te sfatuiesc sa umbli tu acolo) dul la un specialist care se pricepe la calculatoare

| Marcelusha99 a răspuns:

Si eu am probleme asta (daca s-ar putea numi problem) la mine apare mereu cind aprind compu, dar eu apasa Enter cind apare si gata happyhappy deja de 4 ani am acest lucru si de fiecare data apas asa si nu s-a intamplat nimic de rau, incearcawinkingwinking

| Rel_Mi_1993 a răspuns:

Dul la reparat repede e placa de baza sau daca nu ia incearca sa il inchizi de la butonul din spate apoi aprindel iar si o sa mearga cred sper ca te-am ajutat, funda?