| CroNALDESXxL7 a întrebat:

Salut am o probléma cu leptopul meu sa va explic: cand se aprinde imi apare o imagine neagra si scrie start Windows normally si launch startup (repair) am dat pe amandoua si pe normally se incarca winowsu (apropo am Windows 7 ) si apoi imi apare o imagine albastra si dispare foarte repede. Apoi la repair ala imi apare o dunga care se incarca de 2 ori repede si imi apare o imagine albastra nu scrie n'imite pe ia. Si nu situ ce sa fac va rog ajutatimaa!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa refaci sectorul de boot. Adica iei CD-ul cu windows, si in loc sa dai instalare, dai reparare. (daca ai windows 7)

| CroNALDESXxL7 explică:

Nu stiu cum.