| Biuuu03 a întrebat:

Buna tpu.Ieri am jucat adevar sau provocare cu niste prietenii.SI la provocare mi-a picat sa il pup pe unu pe obraz(a fost fostul meu), un baiat l-a tinut si cand sa il pup i-a intors capul si l-am pupat pe buze.Si ne jucam si cu baiatul pe care il plac.Astazi am intrebat un baiat ce a facut baiatul ala.El a zis ca a zis,,oooo" apoi a ras, iar apoi cica a facut panarama.La ce s-a referit cand a zis ca a facut panarama?
P.S.SCUZE CATEGORIA.

Răspuns Câştigător
| georgybucea a răspuns:

,,a facut panarama,, adica a glumit pe seama incidentului intr-un mod rautacios
P.S.- daca a facut asta nu pra crd ca est un prieten adevarat

2 răspunsuri:
| Dheutsik a răspuns:

Poate ca s-a suparat ca l-ai pupat pe fostul tau si a tipat/injurat, etc...In orice caz, incearca sa ii explici iubitului tau ca a fost doar o joaca si o greseala. Sper sa reusesti. Fundita?

| luanaoana99 a răspuns:

Poate s-a referit ca a facut caterinca adica asa de distractie.