| Zorok a întrebat:

Buna >TPU:, ieri cand veneam de la scoala cu 3-4 prieteni un baiat mai mare a intrat in noi ca tankul iar eu am zis astfel:
Eu:Ba ca****le!
ElsadVine spre noi si ne-a spus) No ba, care dintre voi a zis?
Eu:Eu, ma!
Vrea sa-mi dea un pumn, iar eu i-am prins mana i-am dat un genunchi in coaste dupa care i-am dat 2 pumni...(Tin sa mentionez ca am facut MMA 3 ani)
Acesta a fugit de acolo iar azi ne-am intalnit la un magazin din data scoli.Acesta a zis:
El:Ce faci ba prietene?
Eu; Bine tu? (zambeam)
El:O sa ti-o iei azi...
Dupa ce am plecat de la scoala a venit la mine si m-a impins dupa care a incercat sa-mi dea o palma m-am ferit, dar tot m-a frecat cu degetele pe obraz, eu i-am dat cu talpa piciorului in burta dupa care am inceput sa-i dau cu pumni in burta/fata colegi si colegele m-au oprit iar el a fugit plangand (asta era pe la 2 ziua), iar pe la 3 a venit langa iubita mea si a plesnit-o peste fund, am alergat dupa el si am inceput sa-i dau pumni (dupa 6-7 pumni), l-am prins de cap si i-am dat un genunchi in gura/nas m-a impins (de data asta am cazut iar el a fugit iar.

Prietena mea mi-a spus sa-l las in pace iar eu am zis Ok.Cum sa fac sa ma controlez daca mai dau de smardoi d-astia care o plesnesc peste fund pe iubita mea pentru ca atunci cand o fac astia eu nu ma controlez si incep sa dau cu pumni si genunchi...

Multumec Anticipat!

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa stai in public, daca sunt oameni multi in jur prima ta intentie o sa fie sa te abtii.

| Doub a răspuns:

Cât romantism pe aici, awwe.

| aXy99 a răspuns:

Ia o carte de gramatica si foloseste-o in loc de pumni si de picioare. Va fi mult mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anticipat să fie.

| Rektsona a răspuns:

Frate, exista autocontrol, pur si simplu te infranezi. Faci asta folosindu-ti toata concentrarea, daca chiar vrei asta ai sa reusesti

| Punct_Alex_1997_vr64 a răspuns:

Sincera sa fiu... daca as fi un baiat, asta as face:

M.as duce la el si i.as spune sa.si vada de treburile lui si sa lase fitele pentru ca nu ajuta cu nimic. Pana la urma, piate vrea doar atentie. Si de faza cu autocontrolul, te gandesti ca nu ai de ce sa.ti irosesti forta pe un handicapat care cu siguranta, o sa ramana cu gura la spate, nu numai din cauza ta, dar si din cauza altuia. Doar....concetreaza.te pe ce e important si nu mai baga puricii in seama. Sper ca am fost de ajutor. Bye :]