| monycutzza a întrebat:

il plac mult pe un prieten de-al fratelui meu, dar nu stiu daca si el ma place pe mine. Nu stiu cum sa aflu. Un prieten apropiat mi-a spus ca ra incerca o relatie cu mine, dar nu prea il cred pe acest prieten al meu. Cand ne intalnim "ne tachinam" (ii fac observatii, si el mine, ii spun ca este rau, si el mie.etc). Dar cum imi dau seama ca ma place cu adevarat. Sa-l intreb pe fata n-am curaj si cred ca ar incepe sa rada.nu stiu cum sa fac. Dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| BeiiBiiiy_7728 a răspuns:

Pai nujj incearca sa ii spui fratelui tau poate te ajuta, daca nu cand va intalniti mai multi prieteni jucati adevar sau provocare si roaga un prieten de al tau sa il intrebe daca te place pe tine sau sa il provoace sa spuna de cine ii place.