| Devil3ization a întrebat:

Imi dati o idee despre cum as putea sa fac o compunere in care sa invit un prieten la mine si sa ii prezint orasul!.

Răspuns Câştigător
| Ellenaroxy a răspuns:

Draga ion,
stiu ca timpul nu imi permite atat cat vreau sa-ti vorbesc ma simt dator sa scriu cateva cuvinte despreamicitia noastra foarte buna cum am copilarit si cum ne-am maturizat pe parcurs dar ar fi atatea de povestit.
Mi-as dori sa petrecem mai mult timp impreuna asa incat doresc sa vii la mine in oras sa ti-l prezint, sa vizitam cele mai frumoase locuri din oras si asa poate mai recuperam din timpul pierdut de atata timp.
sper sa ne revedem curand, in speranta ca ai inteles cam ce am vrut sa spun te rog sa imi dai un raspuns pozitiv happy
cu drag gheo laughing
sper ca te-am ajutat mai schimbi ce ti se pare tie mai urat poti sa mai adaugi acum in compunere nu stiu exact despre ce ai vrut tu dar...