| pinkyroxy a întrebat:

imi dati si si mi e niste statusuri de indiferenta, droguri, alcol, tigari tupeu... fundita

Răspuns Câştigător
| Youcandoit a răspuns:

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

-Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

-Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti

-Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

-Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

-Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

-Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

-Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

-Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

-Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

-Barfa'i pentru prosti, deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza, in lumea printeselor nu exista rautate

-Are impresia ca eu stau sa il astept, dar de fapt eu ma indepartez incet.•

-Toate Curvele Se Cred Neveste Daca Au Stat O Noapte Dedesubt Si Doua Peste oh go on•

-Eu inca plang, tu inca plangi Sa vii s-o facem impreuna Eu vreau sa fug, tu vrei sa fugi Sa disparem o saptamana Nu te-nteleg, de ce dureaza asa de mult Ca sa ma uiti Si s-o iei de la-nceput.•

-Să pui sentimente într.o relaţie? în ziua de azi băieţi se uita doar la forme, hai să fim serioase, rar găseşti un băiat care să ţină la tine! oh go on•

-Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...•

-Barbatii sunt ca si conexiunea Bluetooth: atunci cand esti langa ei raman conectati, dar atunci cand esti departe cauta noi dispozitive.•

-Te mai bag o data-n mata, te pup si am plecat! devil•

-Ti-as spune sa te duci dracu', dar nici atat nu stii sa faci... •

-Toată lumea are dreptul la o părere. Dar, vezi tu, a ta e idioată. winking•

-Eşti aşa de falsă că Barbie a început să fie geloasă. batting eyelashes•

-Respect pentru baietii, care dupa ce au fost intr'o relatie zic : ‘‘ A fost un timp frumos '' in loc sa zica ''a fost doar o curva''! straight face•

-Tu ai făcut ce ai făcut. deși poate nu ai vrut. Acum vezi că ea te iubea... dar e târziu. prea târziu pentru ea!•

-Te iubea, fraiere! Chiar te-a iubit.Priveste-o acum dar stai departe.Ea nu te mai vrea.E mult prea tarziu pentru regrete.Te-a uitat! Nici nu poate sa te mai ierte.•

-Vorbele spuse de niste fraieri, fac dintr-o fata cuminte, o c***a! oh go on•

-De Ce Ma Sarutsi Asa? Oricum Astazi Vei Pleca.Nu Vreau, Nu Vreau Mila Ta, Stiu Ca Ai Pe Altcineva!•

-Imi place vrajeala ta, dar sa nu intelegi gresit! Daca ti’am zambit nu inseamna ca m’ai prostit! winking•

-Ce usor e sa-i faci pe oameni sa creada o minciuna si ce greu e sa le-o scoti din cap!•

-Spui " iartă-mă ", crezi că asta vindecă rana. Îţi spun " OK " dar inima mea e făcută de toată panarama.•

-Ştii " prinţesă"? Invidia se vede chiar dacă foloseşti fondul de ten.batting eyelashes•

-Peste ceva timp ne vom revedea...şi vei vedea cât de mult s-a schimbat "micuţa ta"!•

-" EL"?! Este acum, o simplă cunoştinţă...Una pentru care aş fi în stare, încă, de multe!•

-UnElE pErSoAnE sunt atat de fAlSe îNcÂt, dAcĂ tE uIţI pE sPaTeLe gÂtUluI lOr, sCrIe : " MADE ÎN CHINA "! oh go on•

3 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *