| cristi199624 a întrebat:

Imi place de o fata care este mai mare cu 3 ani ca mine..eu am 17 ea 20..am invitat-o in oras insa m-a refuzat..cum as putea sa o "cuceresc"? happy Adica incepand cu o iesire in oras...cel mai bun si util raspuns primeste FUNDA!

5 răspunsuri:

Parerea mea este sa te dai batut din moment ce deja ai invitat-o in oras si te-a refuzat happy sorry

| cristi199624 explică (pentru Unknown1318):

Daca ma dadeam batut nu mai postam aici laughing

| SweetAl3x a răspuns (pentru cristi199624):

laughing bun raspuns, mi-a placut.

| cristi199624 explică (pentru SweetAl3x):

Pai nu? daca tot am incercat 1 data ce ma costa sa mai incerc? unele se lasa mai greu laughing

Faci cum vrei, eu una sunt fata si se tine dupa mine un copil( este doar cu un an mai mic ca mine) si nu suport, e foarte iritant si enervant cand dai peste cineva foarte insistent