| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Imi place de o fata, dar cred ca ei nu ii prea place de mine. I-am zis ce simt, mai pot face cv? funda:X

Răspuns Câştigător
| JJRosa a răspuns:

Daca nu ti-a spus direct in fata ca nu o intereseaza de tine nu se stie ce gandeste. Poate face decat pe inabordabila... daca i-ai spus ce simti incearca si sa ii arati, chiar daca i-ai marturisit ce simti nu te astepta sa te caute ea.Mult succes:*:*

2 răspunsuri:
| JJRosa a răspuns:

Incearca sa afli mai multe despre ea de la o prietena de a ei...ce lururi ii plac, cum isi ocupa majoritatea timpului, ce gen de muzica asculta ca sa poti sa iti faci o idee unde ai putea sa o inviti. Fetelor le plac floriile, daruieste-i una, va aprecia mult gestul mai ales ca in ziua de azi baietii au cam uitat acest aspect. Puteti sa mergeti sa vedeti un film impreuna la cinematograf, este o locatie buna pentru inceputwinking, incearca sa ii oferi altceva nu o simpla plimbare in parc sau la o cofetarie, fetele sau plictisit deja de lucrurile astea. Probabil asta face si cu prietenele ei asa ca nu o sa fie nimic special. Ii poti organiza un picnic si sa incerci sa fi putin mai romantic dar in acelasi timp sincer, nu baga legende. Trebuie sa ii spui decat ce simti cu adevarat si daca va fi fata desteapta va vedea ca iti place mult de ea si poate va vrea sa ramana langa tine. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| adikiller1 a răspuns:

Mersi mult am sa incerc sa aplic sfaturile tale :X