| Devisevici_Marius_1993 a întrebat:

Sall tpu.imi place de o fata dar e mai mica decat mine cu 3 ani... oare e bine ca imi place de ea? si cred ca si ea ma place.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

O diferenţă de 3 ani nu este chiar aşa de mare. Acum depinde cum o vezi tu. Dacă chiar îţi place de ea, atunci bagă-te. Ce mai aştepţi? Invitaţie specială? Intră în vorbă cu fata asta, întreab-o diferite chestii apoi din când în când mai zâmbeşte-i, mai dă-i semne (ia-o de mână sau îi pui mâna ta de după gâtul ei). Secretul este să petreci mult timp împreună cu ea, să se ataşeze foarte mult de tine.

3 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Daca va placeti nu e nici o problema, si eu am stat cu unu cu 2 ani mai mare si nu avea nimeni nimic impotriva happy

| Nudamnume a răspuns:

Daca va placeti reciproc atunci cuplati-va, eu sunt cu o fata mai mica decat mine cu 2 ani...nu e asa de mare diferenta!

| Radu9 a răspuns:

Vezi si tu daca e draguta daca te place sa nu pui inima si sa te paraseasca.Si da daca e frumoasa bagate.