| topmaze a întrebat:

Buna TPU imi place de o fata dar nu cred ca si ea simte ceva pentru mine as vrea sa mentionez ca e in clasa cu mine vorbim mult pe mess facebook dar cand ne vedem la scoala nu prea.venise vorba de la cei din clasa ca eu as fi intrebato daca vine la bal cu mine ceea ce mi-as dori dar ea a fost cam dezamagita auzindui pe colegi spunand asta fapt care a dus sa fie suparatabig grin

Răspuns Câştigător
| sorina_2296 a răspuns:

Eu sunt fata si toate suntem la fel daca pe internet este foarte deschisa fata de tine si in clasa nu prea, este clar si ei ii place de tine tar ca toate fetele ii este team sa nu fie respinsa si incearca ca vb foarte mult cu tine poate faci tu primul pas.
Parerea mea este ca ar trebuie sa deschizi subiectul asta atunci cand vb pe internet sa vezi cu adevarat ce simnte, nu promit ca o sa devina iubita ta pentru ca mai sunt si excepti dar ultimul baiat care mi-a cerut un sfat pe TPU pe un subiect asemanator are o relatie cu fata respectiva de cel putin 2 luni.
Succes!

2 răspunsuri:
| Mitsuri10 a răspuns:

Sfatul meu este sa te apropii si mai mult de ea si sa o intrebi intr-un final daca vrea sa fie cu tinehappy! daca va spune da, atunci vei fi fericit! dar daca va spune nu, nu este un capat de tara si mai sunt fete multe in lumewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care-i nedumerirea ta? Vrei sa ne intrebi ceva sau sa relatezi niste fapte?