| Flaviuss1234 a întrebat:

Îmi place de o fata dar nu știu ce sa ii spun.( apropo, nu vreau sa ii spun ca îmi place de ea. Vreau sa o fac sa ii placa de mine). Va rog sa mă ajutați!

Răspuns Câştigător
| Tiby04 a răspuns:

Salut,ca sa o faci sa ii placa de tine sau cel putin sa fie atrasa te sfatuiesc sa petreci mult timp cu ea,ofera-i din timpul tau si isi va da seama ca esti interesat de ea,compoarta-te frumos,plimbati-va in natura,comunicati despre voi doi, dupa ceva timp ia-o de mana si uita-te in ochii ei, in fine totul vine de la sine, intr-un final sigur o sa te placa, bafta!