| AmaliaAlexandra22 a întrebat:

A inceput sa imi placa de un baiat care e cu un an mai mare si nu vreau sa imi placa de el dar orice as face ajung sa ma gandesc la el si incerc sa imi spun ca nu e de mine dar nu reusesc. Nu imi place de el pentru ca e un pic genul de baiat "rebel". Nu vreau sa ma mai gandesc la el, sa ma mai gandesc ca imi place de el ca imi place de el fara sa vreau si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai placa.
Va rog frumos ajutati-ma!

1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Da si eu as vrea sa nu fi cunoscut unele pers in viata dar asta e zi de zi dai peste iei si nu ai cum sa scapi de iei.lasa sa treaca timpul si poate o sa ai alte preocupari cu timpul fara sa te mai gandesti la el