| Biaa17 a întrebat:

:*
Imi place de un baiat cu care vorbesc de putin timp. Chiar in noaptea de Revelion l-am visat (nu l-am mai visat niciodata pana atunci). Ce credeti ca inseamna acel vis? Si credeti ca are legatura cu faptul ca era noaptea de Revelion? Raspundeti va rog, DAU FUNDA :*

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca te gandesti mult la un lucru, de multe ori il visezi. Nu e nici un semn divin, l-ai visat doar pentru simplul fapt ca te-ai gandit toata ziua la el.

| InVPent a răspuns:

Is just a dream.