| bulineneserioasedecicolata a întrebat:

imi place de un baiat dar amandoi suntem timizi. Nu am curaj sa il intreb daca ma place sau sa ii spun ca il plac. Il vad in fiecare zi si cand trece pe langa mine ma saluta. dar nu se uita la mine, ci tine capul in jos. Cateodata se uita la mine(eu intotdeuna simt cand cineva se uita la mine) si ma uit si eu iar atunci ori se uita in alta parte ori in jos. Odata, in timp ce i explica ceva la fratele meu se uita la mine insistent.El este mai timid decat mine si daca eu nu i scriu pe facebook el nu imi scrie, dar mi-a dat liku-uri aproape la toate pozele! Este foarte gelos.cand fratele lui mi-a spus ca ma va tine in brate el i-a spus fratelui sau ca sa mearga acasa,
Oare ma place? Ce sa fac sa aflu daca ma place sau nu?
Repet : il vad in fiecare zi. Este de o varsta cu mine!

Răspuns Câştigător
| gabitu25 a răspuns:

Daca spui ca el este gelos chiar si pe fratele lui inseamna ca te place chiar foarte mult insa spui ca este timid. Ar trebui sa-i spui tu ca il placi si totul va veni de la sine. Te asigur eu ca la cum se poarta sigur te place, incearca sa faci cum ti-am spus eu si vezi ce zice si daca esti timida poti sa-i spui pe facebook!
Bafta happy

| bulineneserioasedecicolata explică (pentru gabitu25):

Multumesc foarte mult pentru raspuns. Sa speram ca isi va face curaj sa faca el "primul pas". Eu mi-as dori ca el sa-l faca. happy

| bulineneserioasedecicolata explică (pentru gabitu25):

Multumesc happy!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e gelos, si timid, te place categoric. Baga-te in seama cu el, va aprecia foarte mult faptul asta, si eu sunt timid.
Totul va merge de la sine, devenititp rieteni buni si apoi ii spui ca il placi si voila.