| ellayonella13 a întrebat:

Imi place de un baiat si mi. a cerut prietenia dar eu l.am refuzat! Atunci nu vroiam sa stau cu el dar acum vreau. Ce ar trebui sa fac pentru a sta din nou cu el?

Răspuns Câştigător
| Mashiro a răspuns:

Imcepe o discurtie de nimic cu el apoi cand ajungeti la mijlocul discutiei spui
-Iti aduci aminte de ce mai intrebat acum... zile
-Aha.
-Mai e valabila?
-Da. De ce?
-Pai... poate as zice da.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Baiatu a incercat,tu l-ai refuzat, urat din partea ta si mai ales cum sa pretinzi ca vrei sa stai cu el! Cel mai bine cerei tu prietenia acum, sau macar batei apropo-urihappy

| silentgabyy a răspuns:

Cerei tu prieteniatongue:d