| Ana98 a întrebat:

Cum imi explicati ca un baiat dupa ce mi-a cerut prietenia si l-am refuzat, el m-a facut proasta?

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Din razbunare, si din nekaz ca l'ai refuzat, el sa simtit jignit.
nu il lua in seama, el e cel prost!
iti poate cere prietenia orikare alt baiathappy.
funditabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar cine se crede, masculul alfa al turmei, barbatul fatal de nu trebuie sa fie refuzat de nicio fata?laughingE probabil primul dintr-un lung sir de refuzuritongue

| fluturas a răspuns:

Asta ma intrebam si eu candva laughing mi-a explicat un prieten love struck cica din orgoliu, gelozie happy s-a ofticat ca nu ai acceptat si de-aceea te-a facut proasta happy
cred ca-i bine ca l-ai refuzat, se vede ca nici macar nu a tinut la tine straight face cam nesimtit sa te faca proastawinking

| beautifulkiss a răspuns:

Buna ai facut foarte bine pentru ca l-ai refuzat pentru ca daca acceptai crede-ma te folosea deci bine gandithappy. El te-a facut proasta pentru ca nu a vrut el sa se faca prostlaughingintelegi tu ce vreau sa spun.Vazant ca tu nu i-ai cazut in plasa, s-a ofticat atat de tare ca in loc sa se jigneasca pe el te-a jignit pe tine.Nici macar nu te merita este un nesimtit.Inca odata BRAVO ai procedat corectbig grin

| Gabrielle16 a răspuns:

Ala era chiar un nesimtit, daca intr-adevar tinea la tine intelegea si nu te jignea! Cred ca mai mult de ciuda ca nu ai acceptat a facut asa...

| denysse_5976 a răspuns:

E un mare idiot. n-a suportat refuzul tau si a considerat ca jignindu-te se va razbuna...whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca el e si mai prost.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idiot. n-a vrut sa se vada ca a picat de prost, da` a picat. FB i-ai facut.