| fumez a întrebat:

happy am o mare problema, imi place de o fata mai mica cu 2 ani ca mine. Si cred ca si ea m-ar place, de ce cred asta? Pai fiti atenti. Eram odata in parc cu mai multi, stateam pe o banca si vorbeam, eu eram primul, iar in dreapta mea mai erau inca 2 fete si ultima fata era cea de care imi place. In fine, fetele de langa mine vorbeau, iar eu nu stiu ce faceam, ma uitam in stanga undeva iar fata de care imi place se uita la mine si fara sa stiu si cand m-am intors si-a intors privirea repede. Alta data eram tot asa afara (locuim in acelasi cartier, la cateva blocuri distanta) m-a intrebat ce zodie sunt, i-am raspuns ca sunt Scorpion si ea e tot scorpion, apoi m-a intrebat in ce clasa sunt si i-am raspuns ca sunt a 9-1 si ea a spus: "aaaa pff" si de multe ori cand nu eram atent si ma uitam in alta parte iar cand ma intorceam cu privirea spre ea se uita la mine si brusc isi schimba privirea si se uita in alta parte. Faza e ca amandoi suntem sateni si amandoi avem ochii albastri thinking Ce as putea face? Oare ii place de mine sau pur si simplu a fost o coincidenta. Va rog sa-mi dati niste sfaturi, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Daca nu risti nu castigi(daca nu vorbesti cu ea n-ai cum sa te lamuresti). Trebuie sa stii si sa pierzi daca va fi cazul si sa nu-ti pese de ceea ce vor spune colegii tai.Noroc.

6 răspunsuri:
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Da te placehappy>Incearca sa-ti invingi timiditatea fa-i complimente, ajut-o cand are nevoie, ia-o in brate, vorbeste frumos cu ea, si invit-o in orashappy

| andreea5353 a răspuns:

Te place mai mult ca sigur. Invit-o in oras sau pur si simplu intreab-o daca vrea sa fie cu tine.happy Succes:*

| skrol112 a răspuns:

Sall TREBUIE sa iti invingi timiditatea si invit-o in oras la urma urmei e plin pamantul de fete! nu mai fii timid SuCCeswinking

| fumez explică:

Problema e ca mi-e rusine de restul prietenilor sad, si ea e super frumoasa iar eu nu sunt chiar asa aratos, dar nici urat crying. Ok, sa spunem ca o invit, dar daca incepe sa rada, daca spune "tu?laughing" sau alte chestii sad

| fumez explică:

Ok, va multumesc mult, o sa incerc happy

| fumez explică:

As vrea sa va mai intreb ceva happy, aseara am vazut ca are multe bratari la mana si i-am cerut si eu una, si mi-a dat, dar mi-a dat una pe care scrie "Forever" ce as vrea sa va intreb, este doar o coincidenta, sau e un semn ca m-ar place thinking, dar inainte sa mi-o dea m-a intrebat: "O vrei pe asta?" dar pe un ton cald thinking, o parere ceva? Mersi