| Vallenti17 a întrebat:

Imi place de un coleg din clasa mea, el in fiecare ora imi face cu ochiul si imi zambeste. Cum sa ma apropii de el?
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Imi plaace maxim numele taulove strucklaughing sa trecem la subiect pai ai multe multe subiecte de discutat cu el..in special de scoala da.mi tema ti.ai facut tema? imi explici si mie problema asta ca nu am inteles.o, ce ora avem..si asa mai departe profita baga.te in seama cu el pe teme banale lega.te de scoala ca altele si.ar dori sa aiba subiecte comune de discutat cu baiatul pe care il plac si nu au..mai u stiu ce sa zic daca te place sau nu depinde sunt unii baietii care pur si simplu le place sa se faca remarcati in fata oricui mai ales in fata fetelor, si sunt unii care se comporta asa doar cu fetele pe care le plac.baftaa

| Vallenti17 explică (pentru Ana_4223):

Okei. mersi mult! :*

2 răspunsuri:
| MikiRozy a răspuns:

Pai intereseaza-te cei place mai mult sa faca si Asa o sa te apropii mai mult de el