| Teoteoteo a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat din aceeasi scoala cu mine dar cu un an mai mare. Am stat impreuna la o petrecere unde am dansat impreuna, dar nu mi-a dat de inteles ca m-ar placea. Eu am mai vorbit cu el cand am mai putut, insa facem parte din gasti diferite si nu ne prea vedem. Cum sa fac sa ma imprietenesc cu el mai bine, sa ii dau de inteles ca il plac? Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Pai daca nu ti-a dat de inteles ca te place, ce rost are? Incearca sa-i spui direct ce ai de spus, si dupa aia fa-ti planuri:*

| Teoteoteo explică (pentru AnaBejenaru):

Asa o sa fac, mersi pentru sfat:*.

2 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el mai mult si de restul o sa isi dea singur seamahappy